موسسه حقوقی سام _ امور مالیاتی

مهم ترین امر کسب و کار و فعالیت های اقتصادی در اروپا بحث مالیات هاست که براساس قوانین کشورهای حوزه اتحادیه اروپا متغیر می باشند.

هرشخصی حقیقی یا حقوقی که مشغول به کسب و کار در کشورهای اروپایی بوده اعم از شخص یا شرکت نیاز به شماره مالیاتی_حسابدار رسمی مورد تایید و ارائه اظهارنامه مالیاتی دارد.درکشورهای مختلف نحوه ارائه اظهارنامه مالیاتی متفاوت بوده و ضرایب مالیاتی براساس درآمد و یا حقوق متفاوت می باشد.

بعضا عدم اطلاع و آگاهی یا بهره گیری از مشاور غیر رسمی موجب بروز مشکلات فراوانی برای افراد در حوزه مالیات و موارد قانونی و بعضا طرح در پلیس مالیات شده است، که با صرف وقت و هزینه های گزاف قابل پیگیری خواهند بود و خسارات زیادی به افراد و شرکت ها وارد می آورد.

در کشورهایی مثل آلمان و اتریش فرار مالیاتی یکی از بزرگترین جرم های کیفری محسوب می گردد که بعضا زندان های بالای 15 سال برای افرادی که به فرار مالیاتی محکوم می گردند از طرف محاکم قضایی صادر می شود.

در بسیاری از موارد اعم از همکاری های متقابل با شرکت های خارجی و یا نمایندگی در کشورهای دیگر نیز مشغول پرداخت مالیات می باشد که طرفین ذینفع می بایست طبق روال جاری آن کشور نسبت به اخذ شماره مالیاتی و ارائه اظهانامه اقدام نمایند.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام در تمامی موارد مرتبط با امور مالیاتی در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا خدمات حقوقی مالیاتی به موکلین خود ارائه می نماید.

شایان ذکر است که اخذ شماره مالیاتی ،ارائه اظهارنامه های دوره ای و سالیانه ،احتساب مالیات بر حقوق و درآمد و همچنین مالیات بر ارزش افزوده یا تولید در هر کشور متفاوت بوده و روند و روش خود را دارا می باشد، همچنین روش های معافیت های مالیاتی خاص نیز مشمول قوانین ویژه کشور مدنظر می باشد که جهت کسب اطلاع از موارد فوق الذکر می توانید از طرق مندرج در بخش تماس با ما از همکاران موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام تماس حاصل فرمائید.

اقامت یونان

اقامت دائم (گلدن ویزا) از طریق خرید ملک به ارزش 250.000 یورو - اخذ اقامت برای همه اعضای خانواده و پدر و مادر متقاضی

اقامت اتریش

اقامت تمکن مالی- با اثبات توانایی مالی - کسب سهمیه اقامت در ژانویه هر سال - اخذ شهروندی پس از 6 سال

اقامت اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا- با خرید ملک به ارزش 500.000 یورو - تنها در 6 ماه - اقامت دائم همراه با سرمایه گذاری مطمئن

اقامت پرتغال

گلدن ویزای پرتغال- با خرید ملک به ارزش 350.000 تا 500.000 یورو - اخذ اقامت دائم برای اعضای خانواده

کروکی آدرس

تماس با ما

دفتر تهران :
آدرس : چهارراه جهان کودک،ابتدای اتوبان حقانی،خیابان شهیدی،کوچه سپر، پلاک 8، واحد1
شماره تماس: 02186087195

دفتر اتریش :
آدرس : No 18, Unit 14, fleischmarkt 1010, wien
شماره تماس : 68864244679 43+


مشاوره رایگان