سرمایه گذاری در یونان

اولین مطلبی که به ذهن مخاطب در خصوص یونان متبادر می گردد مشکلات اقتصادی این کشور است. اما جالب توجه این است که یونان دارای اقتصادی مبتنی بر توریسم است و صنایع غذایی و کشاورزی و حمل و نقل دریایی در رتبه های بعد از توریسم قرار دارند.
اگرچه کشور یونان به واسطه مشکلات داخلی دولت خود دچار بحران مالی گردیده اما این امر در زندگی افرادی که در رابطه با این سه صنعت عمده یونان فعالیت داشته اند تاثیری نداشته است و همچنان یکی از پتانسیل های جذاب سرمایه گذاری در صنعت توریسم و صنایع غذایی یونان می باشد.
جالب توجه است که در سال 2017 بیش از 27 میلیون نفر از کشور یونان به عنوان توریست دیدن کرده اند. این رقم نسبت به سال 2016 رشد 3 میلیونی داشته است.جزایر منحصر به فرد و پایتخت یونان از مهمترین مقاصد گردشگری در اروپا به حساب می آید.
دولت یونان گزینه های مختلفی را برای سرمایه گذاران خارجی به همراه بسته های حمایتی و تشویقی در نظر گرفته است. چه در زمینه انرژی و چه در صنایع مولد با سرمایه گذاری 300،000 یورویی، با حمایت و تضامین دولت و بانک مرکزی بسته تشویقی با بهره مندی از مورد سرمایه گذاری 5/3 تا 5 درصد به انضمام اقامت دائم برای سرمایه گذار و افراد تحت تکفل وی شرایط ویژه سرمایه گذاری را فراهم نموده است.
سرمایه گذاری در املاک مرتبط با صنعت توریسم هم با توجه به رشد 15 درصدی املاک از سال 2010 تا 2017 ، امکان کسب درآمد سالیانه برای مالکین را دارا می باشد.
این در حالی است که با توجه به نرخ توریسم بالای این کشور اغلب املاک که جهت سرمایه گذاری خریداری می شوند وارد بازار توریسم شده و به متقاضیان اقامت کوتاه مدت به صورت روزانه اجاره داده می شود که محل بسیار خوبی برای کسب درآمد در یونان به حساب می آید.
دولت یونان برای سرمایه گذاران در املاک با حدااقل ارزش 250،000 یورو نیز امکان اخذ اقامت دائم این کشور را فراهم نموده است که این اقامت تا زمانی که ملک در تملک فرد یاد شده باشد می تواند از مزایای اقامت بلند مدت یونان بهره مند گردد.
موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام با سالها تجربه در امور حقوقی مربوط به سرمایه گذاری در کشور یونان می تواند شما را در امور حقوقی مرتبط یاری نماید.

درباره یونان       

ویزا و اقامت یونان        

هزینه های زندگی در یونان         

تحصیل در یونان


جهت ارتباط با دفاتر موسسه حقوقی سام از طرق مندرج در بخش تماس با ما اقدام نمائید.

اقامت یونان

اقامت دائم (گلدن ویزا) از طریق خرید ملک به ارزش 250.000 یورو - اخذ اقامت برای همه اعضای خانواده و پدر و مادر متقاضی

اقامت اتریش

اقامت تمکن مالی- با اثبات توانایی مالی - کسب سهمیه اقامت در ژانویه هر سال - اخذ شهروندی پس از 6 سال

اقامت اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا- با خرید ملک به ارزش 500.000 یورو - تنها در 6 ماه - اقامت دائم همراه با سرمایه گذاری مطمئن

اقامت پرتغال

گلدن ویزای پرتغال- با خرید ملک به ارزش 350.000 تا 500.000 یورو - اخذ اقامت دائم برای اعضای خانواده

کروکی آدرس

تماس با ما

دفتر تهران :
آدرس : چهارراه جهان کودک،ابتدای اتوبان حقانی،خیابان شهیدی،کوچه سپر، پلاک 8، واحد1
شماره تماس: 02186087195

دفتر اتریش :
آدرس : No 18, Unit 14, fleischmarkt 1010, wien
شماره تماس : 68864244679 43+


مشاوره رایگان