سرمایه گذاری در اتریش

ثبات اقتصادی،نرخ تورم پایین،نرخ سود بهره بانکی پایین، اقتصاد مولد، توریسم، سطح زندگی شهری بالا همگی از مولفه هایی است که موجب شده است اقتصاد اتریش در جهان کارآمد و جذاب برای سرمایه گذاران باشد.
سرمایه گذاری در اتریش در بخش های مختلف اقتصاد مورد گرایش بسیاری از فعالان اقتصادی می باشد چرا که رشد اقتصادی مثبت و متناوب اتریش،تضامین سرمایه گذاری و سیستم حمایتی دولتی ضریب ریسک سرمایه گذاری را به حداقل کاهش می دهد.
کشور اتریش با جمعیت حدود 9 میلیون نفر تنها در سال 2017 میلادی 38 میلیون 600 هزار بازدید کننده داشته است که خود نشان دهنده حجم بزرگ صنعت توریسم این کشور می باشد، این عدد در سال 2018 میلادی به 42 میلیون نفر خواهد رسید.
سرمایه گذاری در صنعت توریسم یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در جهان به حساب می آید همچنین صنایع زیر ساختی،صنایع مولد و صنایع غذایی اتریش نیز بسیار پربازده می باشد.

یکی دیگر از موارد جذاب سرمایه گذاری،سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز و املاک اتریش است چرا که طبق گزارش اتحادیه اروپا،املاک در اتریش با رشد 28 درصدی جزو 5 کشور اول اروپا در نرخ رشد ارزش املاک قرار گرفته است.
نکته مثبت و قابل توجه در املاک اتریش، امکان خرید 100 درصد مالکیت عرصه و اعیانی املاک در اتریش تنها برای اتباع ایرانی است و سایر اتباع غیر اروپایی می بایست حتما شریک محلی داشته یا از دولت اتریش مجوز مخصوص گرفته که بتوانند مالکیت 100درصد اموال غیرمنقول را دارا گردند.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام با دارا بودن کادر متخصص در کشور اتریش می تواند شمارا در سرمایه گذاری یا تاسیس کسب و کار های خرد تا کلان همراهی نموده و کلیه امور حقوقی مرتبط را برای تسهیل امور به شما ارائه نماید.

درباره اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

ویزا و اقامت اتریش

برای تماس با دفاتر موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام از طرق مندرج در بخش تماس با ما اقدام فرمائید.

اقامت یونان

اقامت دائم (گلدن ویزا) از طریق خرید ملک به ارزش 250.000 یورو - اخذ اقامت برای همه اعضای خانواده و پدر و مادر متقاضی

اقامت اتریش

اقامت تمکن مالی- با اثبات توانایی مالی - کسب سهمیه اقامت در ژانویه هر سال - اخذ شهروندی پس از 6 سال

اقامت اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا- با خرید ملک به ارزش 500.000 یورو - تنها در 6 ماه - اقامت دائم همراه با سرمایه گذاری مطمئن

اقامت پرتغال

گلدن ویزای پرتغال- با خرید ملک به ارزش 350.000 تا 500.000 یورو - اخذ اقامت دائم برای اعضای خانواده

کروکی آدرس

تماس با ما

دفتر تهران :
آدرس : چهارراه جهان کودک،ابتدای اتوبان حقانی،خیابان شهیدی،کوچه سپر، پلاک 8، واحد1
شماره تماس: 02186087195

دفتر اتریش :
آدرس : No 18, Unit 14, fleischmarkt 1010, wien
شماره تماس : 68864244679 43+


مشاوره رایگان