اقامت اجازه با کار در آلمان

جهت اخذ اقامت با اجازه کار در کشور آلمان برای اتباع غیراروپایی شرایط قانونی خاص وجود دارد که متقاضیان در صورت داشتن شرایط مندرج در قانون می توانند درخواست اقامتی خود را به دولت آلمان ارائه نمایند.

کشور آلمان بعنوان قطب صنعتی اروپا و اقتصاد فعال همیشه مورد استقبال اشخاص جهت ایجاد کسب و کار ،تولید، ارائه خدمات و سرمایه گذاری بوده است و هر ساله حجم زیادی از تقاضا برای اخذ اقامت با اجازه کار به دولت آلمان ارائه می گردد ، از روش های امکان ارائه هدرخواست اقامت با اجازه کار در کشور آلمان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- تاسیس شرکت آلمانی و تهیه طرح تجاری: از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان و تهیه طرح تجاری برای شرکت تاسیس شده در صورت اخذ تاییدیه طرح تجاری از طرف شهر مد نظر برای فعالیت در آلمان می توان نسبت به ارائه درخواست اقامت با اجازه کار اقدام نمود.

2-استخدام بعنوان مدیر یا کارمند در شرکت آلمانی: بواسطه قرارداد کار در کشور آلمان در صورت داشتن شرایط قانونی و امتیازات و مهارت های لازم متقاضی می تواند پس از عقد قرارداد کار و اخذ تاییدیه از اداره مهاجرت نسبت به ارائه درخواست اقامت با اجازه کار اقدام نمود.

نکات کلیدی:

  • در ثبت شرکت از سال 2014 میلادی نیازی به سرمایه گذاری با حداقل 250.000 یورو نیست ولی متقاضی می بایست در طرح تجاری خود حجم سرمایه گذاری و روش های هزینه کرد و کسب درآمد را برای 3 سال کاری تنظیم نموده و به مرجع قانونی ارائه نماید،درصورت تصویب شدن طرح تجاری متقاضی می تواند درخواست اقامت با اجازه کار خود را ارائه نماید.
  • در استخدام بعنوان نیروی متخصص در کشور آلمان فرد می بایست مهارت خاص داشته باشد و همچنین تسلط حداقلی قانونی به زبان آلمانی نیاز هست.
  • این نوع اقامت در هر دو مورد به کل اعضائ خانواده تحت تکفل متقاضی که زیر 18سال سن داشته و همسر وی تعلق می گیرد.
  • این نوع از اقامت در صورت گذشتن زمان قانونی مقرر و دارا بودن شرایط مندرج در قانون امکان تبدیل شدن به شهروندی آلمان را دارا خواهد بود.
  • ایالات آلمان براساس مقررات خود در مورد این نوع از درخواست ها متفاوت عمل می نمایند و بعضا زمان رسیدگی به درخواست ها نیز براساس شهر و محل اعلامی جهت فعالیت و زندگی متفاوت خواهد بود.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام با بهره گیری از وکلای مجرب در کشور آلمان و سالها تجربه در ارائه خدمات حقوقی و اخذ اقامت با اجازه کار شما را در نیل به مقصد همراهی خواهد نمود.

درباره آلمان

ویزا و اقامت آلمان

هزینه های زندگی در آلمان

تحصیل در آلمان

جهت ارتباط با مشاورین موسسه حقوقی و داوری سام با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

 

اقامت یونان

اقامت دائم (گلدن ویزا) از طریق خرید ملک به ارزش 250.000 یورو - اخذ اقامت برای همه اعضای خانواده و پدر و مادر متقاضی

اقامت اتریش

اقامت تمکن مالی- با اثبات توانایی مالی - کسب سهمیه اقامت در ژانویه هر سال - اخذ شهروندی پس از 6 سال

اقامت اسپانیا

گلدن ویزای اسپانیا- با خرید ملک به ارزش 500.000 یورو - تنها در 6 ماه - اقامت دائم همراه با سرمایه گذاری مطمئن

اقامت پرتغال

گلدن ویزای پرتغال- با خرید ملک به ارزش 350.000 تا 500.000 یورو - اخذ اقامت دائم برای اعضای خانواده

کروکی آدرس

تماس با ما

دفتر تهران :
آدرس : چهارراه جهان کودک،ابتدای اتوبان حقانی،خیابان شهیدی،کوچه سپر، پلاک 8، واحد1
شماره تماس: 02186087195

دفتر اتریش :
آدرس : No 18, Unit 14, fleischmarkt 1010, wien
شماره تماس : 68864244679 43+


مشاوره رایگان